Spider-Man: Bez drogi do domu - zwiastun
Spider-Man: Bez drogi do domu - zwiastun

Spider-Man: Bez drogi do domu – zwiastun pobił Avengers: Koniec gry w liczbie wyświetleń po 24 godzinach!

Zwiastun Spider-Mana: Bez drogi do domu zgromadził rekordową oglądalność w liczbie 355,5 mln wyświetleń na całym świecie w ciągu 24 godzin od premiery! Jest to lepszy wynik niż chociażby Avengers: Koniec gry!

Jak donosi portal Deadline, zwiastun Bez drogi do domu pobił 24-godzinny rekord wszech czasów należący do Avengers: Koniec gry z liczbą 355,5 milionów! Finał 4 fazy wygenerował “tylko” 289 milionów wyświetleń. Co ciekawe, zwiastun Spider-Man: Far From Home wygenerował 135 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin.

Jasno mówi nam to, że najnowsze część przygód Petera Parkera jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w historii kina!

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?