Spider-Man: Bez drogi do domu - zwiastun
Spider-Man: Bez drogi do domu - zwiastun

Spider-Man: Bez drogi do domu – zwiastun, ale jako kreskówka z lat 90!

Fan Marvela postanowił wykonać całkiem ciekawą wersje jedynego, jak dotąd, zwiastuna Spider-Mana: Bez drogi do domu. Podłożył on ścieżkę dźwiękową z oficjalnego zwiastuna do kreskówki z lat 90! Wyszło to naprawdę świetnie.

Jest to kreskówka, opowiadająca o podobnych wydarzeniach, o jakich opowiadać ma 3 cześć przygód Petera Parkera. Koniecznie zobaczcie, bo jest do zdecydowanie dobra robota, mimo, że momentami, nie wszystko do siebie pasuje tak, jak należy.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?