Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: Bez drogi do domu – wyciekły zdjęcia strojów z planu filmu!

No i mamy jeden z największych wycieków w ciągu ostatnich kilku tygodni w temacie filmu Spider-Man: Bez drogi do domu! Czy to już 100 procentowe potwierdzenie, że w produkcji zobaczymy 3 wersje Spider-Manów?

Mamy zdjęcia prosto z planu, gdzie widzimy stroje Toma Hollanda, Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda. Dodatkowo mamy wgląd na nowy kostium Zielonego Goblina, który prezentuje się naprawdę dobrze. Po takich przeciekach chyba nie pozostaje nic innego jak wypuszczenie 2 zwiastuna Spider-Man: Bez drogi do domu potwierdzającego wszelkie plotki. Czekamy!

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parker pisze:

To Tomek Holland bedzie w innych umiversach tamtymi pajeczakami

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?