Spider-Man: Bez drogi do domu – wiemy dlaczego Peter Parker będzie miał nowy kostium!

Dzisiejszy dzień dostarcza nam mnóstwa informacji na temat Spider-Man: Bez drogi do domu. Pora na kolejne! Scena która krąży po Twitterze pokazuje nam prawdopodobny powód, dlaczego Peter Parker będzie zmuszony zrobić nowy kostium!

Jak widać na filmie, który wygląda na dość prawdziwy, Peterowi oberwie się zieloną farbą od jednego z anty-fanów. Nie brzmi to może jakoś bardzo przekonywująco, jednak jeżeli scena pochodzi z filmu, to wyjaśnia nam ona nową wersję stroju Spider-Mana, granego przez Toma Hollanda.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?