Spider-Man: Bez drogi do domu – Tom Holland skomentował zwiastun filmu na swoim Instagramie!

Tom Holland podzielił się swoją reakcją na pierwszy zwiastun Spider-Man: Bez drogi domu, przy okazji mówiąc, że czeka nas jeszcze coś niesamowitego!

Tom Holland podzielił się z fanami na relacji na Instagramie swoimi odczuciami na temat pierwszego zwiastuna filmu Spider-Man: Bez drogi domu. Aktor zapowiedział, że czeka nas coś niesamowitego i to tylko “wierzchołek góry lodowej”!

Jestem na lotnisku. Leciałem przez ostatnie 10 godzin, więc właściwie nie zamieściłem zwiastuna. Mój brat Harry to zrobił, więc nie byłem w stanie poznać reakcji i podekscytowania wszystkich [Śmiech]. Właśnie wylądowałem, więc włączyłem telefon i on oszalał. Miłość i wsparcie, które okazaliście dla filmu, jest tak ekscytujące. Szczerze mówiąc, to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie macie pojęcia, co jeszcze nadejdzie. Jestem tak podekscytowany, że mogę podzielić się z wami tym wszystkim. Tak dobrze jest wrócić ze Spider-Manem, pokazywać wam zwiastuny, mieć filmy… to jest takie ekscytujące. kocham was wszystkich. Dziękuję za wsparcie i cieszcie się zwiastunem!

Zapewne Tom ma na myśli powrót do ról zarówno Tobeya, jak i Andrewa! Czekamy na więcej oficjalnych informacji na temat filmu.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?