Spider-Man: Bez drogi do domu - Tom Holland
Spider-Man: Bez drogi do domu - Tom Holland

Spider-Man: Bez drogi do domu – Tom Holland niepewny odnośnie powrotu do roli Petera Parkera!

Tom Holland niejednokrotnie podkreślał, bądź próbował to zrobić, że Spider-Man: Bez drogi do domu zakończy jego przygodę w MCU. Czy to tylko jakaś zagrywka z jego strony? Mało prawdopodobne jest, że Peter Parker zniknie z MCU już na początku 4 fazy.

Jest to naprawdę dziwne, i wręcz nieprawdopodobne, jednak czytając wypowiedź Toma Hollanda podczas wywiadu z Empire zaczyna się rodzić pytanie, czy istnieje szansa na takie rozwiązanie i to jego koniec w MCU?

Szczerze, nie wiem, czy wrócę. Po raz pierwszy odkąd zostałem obsadzony w roli Spider-Mana, nie mam kontraktu.

Jest to doprawdy mało prawdopodobne, zważywszy na to, że w końcowej scenie po napisach Venom 2 ukazany był właśnie Spider-Man Toma Hollanda! Co za tym idzie, 3 część Venoma prawie na pewno skupi się na tych postaciach.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: materiały p

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?