Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: Bez drogi do domu – Sinister Six pojawi się w filmie! Potwierdzają to kadry ze zwiastuna

W końcu doczekaliśmy się pierwszego teasera Spider-Mana: Bez drogi do domu! Powiem tak, zdecydowanie warto było czekać, bo potwierdziło nam m.in. pojawienie się w filmie potężnej drużyny Sinister Six!

Zwiastun trzeciej części Spider-Mana zdecydowanie dorównał oczekiwaniom fanów. Mimo, że w prawie 3 minutowym materiale mamy pokazaną głównie pierwszą część filmu, to i tak potwierdza nam ona prawie wszystkie domysły, które miały miejsce na temat filmu! Dostaliśmy potwierdzenie, że w skutek Multiversum, w filmie pojawi się Sinister Six, a zwiastun potwierdził 5 z nich: Goblina, Sandmana, Lizarda, Electro i Dr. Octopusa! Szóstym z nich może być Rhino, postać, która pojawiła się w Niesamowitym Spider-Manie 2.

Wygląda więc na to, że artykuł, w którym jakiś czas temu pisałem o wycieku fabuły, sprawdzi się, i znamy już jak będzie wyglądał przebieg całego filmu. Pojawienie się 2 innych wersji Spider-Mana również jest już prawie pewne, więc prawdopodobnie zobaczymy zarówno Tobeya, jak i Andrewa w filmie u boku Toma Hollanda! Zapowiada się najbardziej epicka przygoda w historii MCU!

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: YouTube, Marvel / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?