Spider-Man: Bez drogi do domu – Sinister Six jednak nie pojawi się w filmie?!

Według najnowszych spekulacji i plotek na temat filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, nie zobaczymy w nim pełnego składu Sinister Six! Kto będzie nieobecnym członkiem wrogów Petera Parkera?

Wiemy na pewno, żę Alfred Molina, ponownie odegra rolę Doktora Octopus, a zwiastun potwierdził nam oczywisty powrót Zielonego Goblina granego przez Willema Dafoe. Wiele słyszeliśmy o tym, którzy znajomi złoczyńcy dołączą do zespołu, a więc ma to być Sandman, Lizard, Electro i Rhino. Są oni zdecydowanie najbardziej prawdopodobnymi kandydatami do obsadzenia Sinister Six w MCU. Niestety, możemy poczekać trochę dłużej, aby zobaczyć ich w pełnym składzie na jednym ekranie.

Prawdopodobne jest, że w produkcji nie zobaczymy Rhino. Czy będzie czego żałować? Jego występ w Niesamowitym Spider-Manie 2 był po prostu mierny. Chyba, że zamiast niego otrzymamy powrót Mysterio? W tym filmie może zdarzyć się naprawdę wszystko.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?