Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: Bez drogi do domu powróci do kin!

Okazuje się, że Spider-Man: Bez drogi do domu radzi sobie podobnie jak Avengers: Koniec gry, gdyż powróci on znowu do kin w wersji rozszerzonej!

Spider-Man: Bez drogi do domu podzielił fanów Marvela. Oczywiście, większość go pokochała, natomiast znaleźli się tacy, co kręcili nosem po jego premierze. Informacja ta powinna ucieszyć tą pierwszą grupę osób, ponieważ słynny film z trzema wariantami Pajęczaka powraca do kin!

Pewnym jest to, że Bez drogi do domu wróci do kin 2 września, lecz na chwilę obecną potwierdzono jedynie Kanadę i Stany Zjednoczone. Prawdopodobnie tak samo, będzie w Polsce, natomiast jeszcze żadne kina nie podały tejże informacji. Pozostaje nam jedynie czekać i być dobrej myśli.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider-Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange’a. W filmie obok Toma Hollanda pojawiają się 2 inne wersje Spider-Manów, grane przez wszystkich znanych Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda, którzy razem muszą zmierzyć się z Doctorem Octopusem (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx), Sandmanem (Thomas Haden Church), Zielonym Goblinem (Willem Dafoe) oraz Lizardem w wykonaniu Rhysa Ifansa.

Film zadebiutował w kinach 17 grudnia.

Zobacz również: Spider-Man: Bez drogi do domu – recenzja filmu. Ready Peter One

Tom Holland Spider-Man

fot. kadr z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu


Źródło: Twitter.com /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?