Spider-Man: Bez drogi do domu – nowy kadr z filmu ujawniony!

Mamy kolejny kadr z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu! Widzimy na nim Spider-Mana w stroju Starka, który jest w poważnym niebezpieczeństwie. Jest to scena tej samej bitwy na autostradzie z Doktorem Octopusem. 

Wciąż czekamy na nowy zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu, jednak dostajemy chociaż nowe kadry z produkcji, chociaż ten najnowszy nie daje nam żadnych podpowiedzi na temat filmu. Widzimy Petera, który próbuje nie spaść z mostu. Nie powinno to być dla niego problemem w tym stroju. Przecież posiada on dodatkowe odnóża i tryb bojowy. Chyba, że nasz ulubiony Doktor uszkodził kostium od Starka?

Zobacz również: Spider-Man: Bez drogi do domu – wyciekły zdjęcia strojów z planu filmu!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?