Spider-Man: Bez drogi do domu – nowe grafiki promocyjne ujawniają kilka ciekawych szczegółów!

Nowa porcja grafik z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu ujawnia między innym nowe logo Pajęczaka jak i to, że w tajemniczym czarno-złotym kostiumie wprowadzono kilka kluczowych zmian!

Według plotek, wyciek nowych grafik promocyjnych nie jest przypadkiem. Prawdopodobne jest, że już niedługo otrzymamy nowy, drugi zwiastun superprodukcji studia Marvel! Niedawno zdjęcia z filmu, teraz grafiki. Czy niedługo w końcu otrzymamy jakieś oficjalne wieści na temat filmu?

Doprawdy interesujące jest, w jakich okolicznościach Peter włoży nowy kostium!

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?