spider-man
spider-man

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, Venom i Kraven przesunięte! Nie zobaczymy ich tak szybko

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, Venom i Kraven Łowca zostały przesunięte. Powód nikogo nie zaskoczy, gdyż chodzi o strajk aktorów i scenarzystów.

Każdy kto czekał na Spider-Man: Beyond the Spider-Verse lub na inne filmy Marvela od Sony (jest ktoś taki?) nie ucieszy się z informacji, że owe produkcje zostały mocno opóźnione przez strajk aktorów i scenarzystów.

Spore opóźnienia

Sony Pictures w sierpniu zaprezentują nam Gran Turismo, lecz fani Marvela niestety będą musieli poczekać. Produkcje spod szyldu współprac tych dwóch firm zostały znacznie opóźnione. Kraven Łowca przenosi się z 6 października tego roku na 30 sierpnia 2024. Sony nie chce wypuszczać filmu akcji z oceną R bez pełnego nacisku marketingowego i reklamowego. Venom 3 nie trafi do kin w najbliższym czasie, lecz dopiero 12 lipca 2024. Największa produkcja spod szyldu Sony i Marvel, czyli Spider-Man: Beyond the Spider-Verse miała trafić do kin 24 marca 2024 roku, lecz z powodu strajku nie ma ogłoszonej oficjalnej daty premiery. Dodatkowo Bad Boys 4 również zostało opóźnione na 14 czerwca 2024.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Tajna Inwazja – recenzja serialu! Patrz komu ufasz

Opis filmu Kraven Łowca:

W głównego (anty)bohatera filmu wcieli się Aaron Taylor-Johnson, który grał już w produkcjach Marvela. Mowa konkretnie o filmie Avengers: Czas Ultrona, podczas którego wcielił się w postać Pietro Maximoffa. Dodatkowo w produkcji zobaczymy Russela Crowe’a w nieznanej nam na ten moment roli oraz Freda Hechingera jako Kameleona. Na stołku reżyserskim zasiądzie J.C. Chandor (Potrójna granica, Wszystko stracone), a za scenariusz odpowiedzialni będą Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk.


Źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?