Spider-Man: Across the Spider-Verse zostało znacznie przesunięte!
Spider-Man: Across the Spider-Verse zostało znacznie przesunięte!

Spider-Man: Across the Spider-Verse – w filmie pojawi się ponad 200 postaci!

Niedawno ogłosiliśmy, że premiera Spider-Man: Across the Spider-Verse została opóźniona, jednak wychodzi na to, że warto czekać. W produkcji pojawi się ponad 200 postaci.

Jak widzimy, Spider-Man: Across the Spider-Verse zapowiada się potężnie. Produkcja została opóźniona o kilka miesięcy, jednak czy to źle? Oczywiście, najbardziej niecierpliwi fani będą narzekać, natomiast Sony w ramach rekompensaty zdradził, że w animacji pojawi się ponad 200 postaci.

Podczas CinemaCon 2022 Sony Pictures poinformowało o tym, że w filmie zobaczymy aż 240 postaci, a fabuła będzie osadzona w 6 różnych światach. Dodatkowo nad produkcją pracuje aż 1000 osób. Dla porównania, Spider-Man: Into The Spider-Verse miał 40 postaci.

Spider-Man: Across the Spider-Verse

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Opis Spider-Man: Uniwersum:

Opis dystrybutora (kino): Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Zobacz również: Venom 3 już oficjalnie w produkcji!


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?