spider-man across the spider-verse
spider-man across the spider-verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse – kolejna postać jaką zobaczymy w produkcji potwierdzona!

Spider-Man: Across the Spider-Verse to animowany film w uniwersum Spider-Mana którego wyczekuje olbrzymia ilość fanów Pajęczaka. Teraz na Twitterze możemy znaleźć potwierdzenie kolejnej postaci, jaką zobaczymy w filmie mającym premierę w 2023 roku.

W filmie Spider-Man: Across the Spider-Verse zobaczymy postać Cyborg Spider-Woman. Dość niespodziewanie wyglądającą kobiecą wersję Spider-Mana. Wiemy to oczywiście za sprawą oficjalnej zabawki z filmu. O samej postaci wiadomo nie wiele po za tym, że w uniwersum Marvela Spider-Cyborg istnieje na ziemi 2818. Jednak figurka wyglądem zdecydowanie nie przypomina Petera Parkera o którym mowa. To zdecydowanie całkowicie nowa postać, którą prędzej porównałbym z Hulkiem niż Spider-Manem. Być może to pewnego rodzaju zbroja?

Zobaczymy jeszcze jakie postacie tam zobaczymy jednakże Spider-Verse jest na tyle duże, że możemy się jeszcze bardzo zaskoczyć. Produkcja ta zapowiada się naprawdę niesamowicie.

Spider-Cyborg w komiksach

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Opis Spider-Man: Uniwersum:

Opis dystrybutora (kino): Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Zobacz również: Venom 3 już oficjalnie w produkcji!


Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?