Daniel Kaluuya dołącza do obsady Spider-Man: Across the Spider-Verse! Którego Pajęczaka zagra?
Daniel Kaluuya dołącza do obsady Spider-Man: Across the Spider-Verse! Którego Pajęczaka zagra?

Spider-Man: Across the Spider-Verse – Daniel Kaluuya dołącza do obsady! Którego Pajęczaka zagra?

Wysoce oczekiwany sequel filmu Spider-Man: Uniwersum będzie widowiskiem na ogromną skalę. Twórcy potwierdzili już, że w Spider-Man: Across the Spider-Verse ujrzymy aż 200 postaci. Wiemy, że w ten skład wchodzą takie postacie jak The Spot, Cyborg Spider-Woman, Spider-Punk oraz Miles Morales. Dzisiaj poznaliśmy głos jednego z tych bohaterów.

Daniel Kaluuya dołączył do obsady Spider-Man: Across the Spider-Verse! Aktor, którego nazwisko zostało w ostatnich latach spopularyzowane przez takie tytułu jak Uciekaj!, Nie! albo inną produkcję Marvela – Czarna Pantera, użyczy głosu znanej postaci z Pajęczego Multiwersum. Będzie nią Spider-Punk! W komiksach Hobart Brown jest Amerykanem, ale z nieznanych nam jeszcze powodów w animowanym filmie będzie on Brytyjczykiem.

Spider-Man: Across the Spider-Verse

Fot. Marvel Comics

Spider-Man: Across the Spider-Verse – opis fabuły, obsada oraz data premiery

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Po internecie krążą również plotki o pojawieniu się Spider-Mana z MCU oraz growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.

W obsadzie Spider-Man: Across the Spider-Verse znaleźli się: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jorma Taccone oraz Daniel Kaluuya. Film trafi do kin 2 czerwca 2023 roku!

Zobacz również: Punisher zadebiutuje w 5. Fazie MCU? Intrygujący wpis innego aktora

Miles Morales i Spider-Gwen kontra The Spot na najnowszym zdjęciu z sequela Spider-Man Uniwersum!

Fot. Sony Pictures


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kolaż – fot. kadr z filmu Nie!; fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?