spider-man
spider-man

Spider-Man: Across the Spider-Verse będzie znacznie bardziej zróżnicowany! Nowe zdjęcie

Spider-Man: Uniwersum absolutnie zawojowało serca większej części widzów i krytyków. Nie dziwota zatem, że poprzeczka przed nową odsłoną jest postawiona całkiem wysoko.

I wygląda na to, że twórcy są na te wyzwania całkiem dobrze przygotowani. Tak przynajmniej wynika ze słów scenarzysty Phila Lorda, chwalącego się aż sześcioma dominującymi stylami animacji (przy zaledwie jednym takowym w poprzedniej odsłonie z 2018 roku). Spider-Man: Across the Spider-Verse dostało także nowe zdjęcie:

spider-man

Zobacz również: Avatar: Istota wody otrzymał finałowy zwiastun!

Spider-Man: Across the Spider-Verse – opis fabuły, obsada oraz data premiery

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Po internecie krążą również plotki o pojawieniu się Spider-Mana z MCU oraz growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.

W obsadzie Spider-Man: Across the Spider-Verse znaleźli się: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jorma Taccone oraz Daniel Kaluuya. Film trafi do kin 2 czerwca 2023 roku!

Źródło: Empire

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?