snoop dogg
snoop dogg

Snoop Dogg jako trener w zwiastunie The Underdoggs!

Na początku przyszłego roku na Prime Video pojawi się film sportowy The Underdoggs, w którym główną rolę zagra Snoop Dogg. Zobaczcie zwiastun!

The Underdoggs to film studia MGM we współpracy z Amazon, który pierwotnie miał zadebiutować w kinach. Finalnie projekt trafi bezpośrednio na platformę Prime Video już 26 stycznia. W roli głównej wystąpi Snoop Dogg, a na ekranie partnerować mu będą: Tika Sumpter (Myśl jak facet), Andrew Schulz (Biali nie potrafią skakać), Mike Epps (Mów do mnie), a także George Lopez (Walentynki). Snoop Dogg oprócz wcielenia się w głównego bohatera, pełni także funkcję producenta. Reżyserem jest Charles Stone III, a scenariusz napisali Danny Segal oraz Isaac Schamis.

Oficjalny zwiastun filmu

Zobacz również: Back to Black czyli fabularny film o Amy Winehouse już w 2024 roku! Marisa Abela jako kultowa wokalistka!

O czym opowie The Underdoggs?

Film opowiada historię Jaycena „Two Js” Jenningsa, byłej gwiazdy futbolu, która sięga dna i zostaje skazana na prace społeczne jako trener niesfornej drużyny piłkarskiej w swoim rodzinnym mieście. W trakcie tego procesu mężczyzna odmieni swój los i na nowo odkryje miłość do gry.

fot. kadr z serialu Trener Snoop

Zobacz również: Kos z oficjalną zapowiedzią! Zdobywca Złotych Lwów trafi do kin już w styczniu!


Źródło: Prime Video, YouTube (@PrimeVideo) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?