śnieżne bractwo
śnieżne bractwo

Śnieżne bractwo z oficjalną zapowiedzią! Tak prezentuje się film twórcy Niemożliwe

J.A. Bayona powraca z kolejnym katastroficznym tytułem. Oto oficjalna zapowiedź filmu Śnieżne bractwo!

Śnieżne bractwo opowie prawdziwą historię uczestników katastrofy samolotu, która miała miejsce 13 października 1972 roku. Przewoźnik Urugwajskich Sił Powietrznych rozbił się w Andach i tylko 29 z 45 pasażerów przeżyło. Film zadebiutuje na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji i będzie stanowić jego zamknięcie oraz zostanie pokazany w sekcji Perlas Festiwalu Filmowego w San Sebastian. Następnie produkcja pojawi się w serwisie Netflix, niemniej nie znamy jeszcze dokładnej daty.

Śnieżne bractwo – oficjalna zapowiedź filmu

Zobacz również: Niezniszczalni 4 z nowym zwiastunem tylko dla dorosłych! Testosteron i akcja pełną parą!

Niemożliwe – opis dystrybutora kina

Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

Po co Tom Holland był w Warszawie? Poznaj 5 ciekawostek o aktorze!

Fot. kadr z filmu Niemożliwe

Zobacz również: Nie żyje Terry Funk. Legenda WWE miała 79 lat


Źródło: Netflix, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Śnieżne bractwo

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?