Smok życzeń – zwiastun oraz plakat nowej animacji Netflixa!


Platforma Netflix opublikowała niedawno oficjalny zwiastun najnowszej animacji wytwórni Sony Pictures, którą jest Smok życzeń. Za tytułowego stwora spełniającego zachcianki pokłada głos w oryginalnej ścieżce dźwiękowej John Cho.

Sam film natomiast skupi się na młodym mężczyźnie, który przypadkowo skończy z magicznym czajnikiem, pozwalającym mu odnowienie kontaktu z jego niezwykle popularną obecnie, przyjaciółką z dzieciństwa. Warto tutaj dodać, że omawiana produkcja miała już swoja chińską premierę na początku tego toku. Niemniej globalna premiera filmu Smok życzeń odbędzie się 11 czerwca. Oczywiście wyłącznie na platformie Netflix. Poniżej znajdziecie zwiastun i całkiem oryginalny plakat.

Zobacz również: The Protégé – Jackson, Maggie Q i Keaton w zwiastunie nowego thrillera!

Oficjalny opis filmu z platformy Netflix: W produkcji Smok życzeń wytwórni Sony Pictures Animation Din, uczeń z klasy robotniczej, który ma wielkie marzenia, ale skromne fundusze, oraz Long, cyniczny, jednak wszechmocny smok, spełniający życzenia, wyruszają przez współczesny Szanghaj w poszukiwaniu dawno zaginionej przyjaciółki chłopaka z dzieciństwa, Liny. W czasie tej podróży muszą odpowiedzieć sobie na niektóre z najważniejszych życiowych pytań – bo kiedy możesz poprosić, o co tylko chcesz, musisz zdecydować, co jest naprawdę ważne.

Fot.: Sony Pictures Animation; Netflix

Fot.: Sony Pictures Animation; Netflix

Reżyserem filmu Smok marzeń jest Chris Appelhans. Twórca pracował wcześniej przy docenionych przez krytyków animacjach. Ich tytuły to: Koralina, Fantastyczny Pan Lis czy Księżniczka i żaba. Jednakże Smok marzeń będzie jego reżyserskim debiutem. Producentami obrazu są: Aron Warner, Chris Bremble i Jackie Chan

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Animation; Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?