Sly otrzymał zwiastun! Oto dokument, którego bohaterem jest Sylvester Stallone

Netflix przygotował kolejny dokument o wielkiej gwieździe Hollywood. Oto Sylvester Stallone w Sly!

Sly to film dokumentalny, w którym Sylvester Stallone dokonał podsumowania swojej ponad 50-letniej kariery aktorskiej. Ponadto w obrazie zostaną poruszone szczegóły z życia aktora, a także ujrzymy kilka wywiadów, w tym z Arnoldem Schwarzeneggerem. Produkcja trafi do serwisu Netflix już 3 listopada. Reżyserem filmu jest Thom Zimny, którego kojarzyć możemy z prac nad chociażby Elvis Presley: Poszukujący z 2018 roku.

Warto dodać, że to nie pierwszy dokument o aktorze w ostatnim czasie. Od jakiegoś czasu w serwisie SkyShowtime możemy obejrzeć serial pt. The Family Stallone, który, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na tytułowej rodzinie.

Oficjalny zwiastun filmu

Zobacz również: Oppenheimer otrzymał datę premiery cyfrowej edycji. Bardzo długie materiały dodatkowe

Opis serialu The Family Stallone

The Family Stallone to serial wytwórni MTV Entertainment Studios. Jego producentami wykonawczymi są Benjamin Hurvitz, Jessica Zalkind i Nadim Amiry, a także Julie Pizzi, Farnaz Farjam i Jonathan Singer z ramienia wytwórni Bunim-Murray Productions. Funkcje współproducentów wykonawczych pełnią Lauren Goldstein, Valana Hunn, Chris Ray i Jason Williams.

The Family Stallone

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Zobaczcie przedstawicieli Narodu Ognia w aktorskiej wersji Awatar: Legenda Aanga


Źródło: Netflix, YouTube (@netflix) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?