shuri
shuri

Shuri na alternatywnych szkicach z Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Tak jak się na to zanosiło, Shuri przejęła ostatecznie tytuł obrońcy Wakandy w trakcie filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, ostatecznie odnosząc sukces, gdy stanęła naprzeciw śmiertelnego zagrożenia.

Jak to z kolei bywa z produkcjami MCU, prędzej czy później ktoś prezentuje alternatywne wersje pewnych scen czy postaci. Wes Burt ukazał nam na przykład przeróżne fantazyjne kroje kostiumu Shuri. Część z nich naprawdę znacząco różni się od tego, który został wybrany do filmu:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez wesley burt (@wes_burt)

Zobacz również: Avatar: Istota wody to wizualna perełka! Pozytywne opinie wylewają się do sieci

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

czarna pantera shuri

kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Źródło: comicbookmovie.com

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?