fin shepard rekinado 5
fin shepard rekinado 5

Sharknado 6 – teaser trailer i tytuł finału serii o rekinich tornadach

Stacja SyFy umieściła w sieci pierwszą zapowiedź szóstej i finałowej części serii mockbusterów Sharknado (pl. Rekinado). Oprócz tego ogłoszono tytuł film. Wbrew oczekiwaniom fanów nie będzie to “Timenado”, a równie kreatywne The Last Sharknado: It’s About Time, które nie tylko w autoironiczny sposób komentuje jakość filmowej serii, ale i w dosłowny sposób opisuje główny temat ostatniej części, czyli podróże w czasie.

THE LAST SHARKNADO: IT'S ABOUT TIME

A little thing like linear time's no problem for Fin.THE LAST SHARKNADO: IT'S ABOUT TIME premieres August 19 on SYFY.

Opublikowany przez Sharknado 25 maja 2018

Po wydarzeniach z filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany, które swoją awangardową dramaturgią zainspirowały finał Avengers: Wojna bez granic,  Ziemia zostaje zdewastowana, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu nielicznyh ocalałych. Teraz, w Rekinado 6, wchodząc w posiadanie wehikułu czasu, będzie próbował powstrzymać pierwsze historyczne Rekinado. Na swojej drodze Finn natknie się na nazistów, rycerzy, dinozaury, a nawet biblijnego Noe.

Zobacz również: Bill i Ted ponownie odbędą podróż w czasie. Trzecia część oficjalnie ogłoszona

last sharknado it's about time

fot. materiały prasowe

Cykl filmów Rekinado to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat, który od 2013 roku przyciąga fanów i nie zawodzi koneserów gatunku na całym świecie. Za film odpowiada wytwórnia The Asylum. Reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante.

Potwierdzono, że w finałowej bitwie wezmą udział Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander. W epizodach pojawić mają się Tori Spelling, Dean McDermott, La Toya Jackson, Dee Snider, Neil deGrasse Tyson, Alaska i Darrell Hammond.

Obecna data premiery The Last Sharknado: It’s About Time to 19 sierpnia. Z niecierpliwością czekamy na polski tytuł, a czytelników zachęcamy do zabawy w wymyślenie najciekawszego przekładu!

Źródło: facebook.com/Sharknado / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gaston pisze:

Może po prostu Sharknado 6: Już czas?

koleś pisze:

Ostatnie Rekinado: Najwyższy czas!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?