Shadow
Shadow

Shadow – zaprezentowano nowy zwiastun oraz plakaty filmu Zhanga Yimou!

Udostępniono zwiastun dramatu historycznego zatytułowanego Shadow w reżyserii Zhanga Yimou (Hero, Dom Latająych Sztyletów, Wielki mur).

Akcja Shadow Zhanga Yimou ma rozgrywać się w epoce Trzech Królestw w Chinach (220-280 rok n.e.), a głównym bohaterem będzie mężczyzna, który od ósmego roku życia jest trzymany w niewoli jako sobowtór. Za wszelką cenę próbuje on jednak odzyskać wolność. W obsadzie widowiska wystąpią: Leo Wu (S.M.A.R.T. Chase), Ryan Zheng (Jian Bing Man), Deng Chao (The Mermaid), Sun Li (Zaginiony wojownik), Wang Qianyuan (Saving Mr. Wu) oraz Hu Jun (Bodyguard).

Zhang Yimou pracował nad scenariuszem przez trzy lata, nim rozpoczął się dwuletni okres zdjęć i postprodukcji. Co ciekawe, zaprezentowany zwiastun ukazuje klasyczną, chińską estetykę w połączeniu z brzemieniem tradycyjnych istrumentów, które wedle oświadczenia twórców są “inspirowane wzgórzami i rzekami istniejącymi w kraju”.

Zobacz również: Shadow – pierwszy zwiastun nowego filmu reżysera Domu latających sztyletów!

Film będzie mieć swoją premierę w Chinach 30 września 2018 roku, czyli tuż przed chińskim świętem narodowym przypadającym 1 października.

Shadow

Źródło: Le Chuang Entertainment

Shadow

Źródło: Le Chuang Entertainment

Źródło: Variety, Far East Films, China.org.cn / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?