Sequel do Ptaków Nocy nie powstanie w najbliższej przyszłości.
Sequel do Ptaków Nocy nie powstanie w najbliższej przyszłości.

Sequel do Ptaków Nocy nie powstanie w najbliższej przyszłości

Zanim 2020 roku stał się prawdziwym horrorem dla branży filmowej, do kin zawitała produkcja DC – Ptaki Nocy. Film został przyjęty pozytywnie, dlatego wszyscy fani liczyli na kontynuacji tego żeńskiego zespołu. Wygląda jednak na to, że druga część nie nadejdzie zbyt szybko.

Margot Robbie odtwórczyni roli Harley Quinn, ostatnio, w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, wypowiedziała się na temat kontynuacji Ptaków Nocy. Niestety dowiedzieliśmy się, że sequel nie trafi do kin w najbliższej przyszłości. Sama aktorka nie jest pewna, czy rzekomy sequel w ogóle powstanie.

Sequel do Ptaków Nocy nie powstanie w najbliższej przyszłości.

Kadr z filmu Ptaki Nocy, Warner Bros. Pictures

Zobacz również: Batwoman – nowe zdjęcia z drugiego sezonu serialu!

Na pocieszenie, można dodać, że kontynuacja historii Harley Quinn nastąpi w The Suicide Squad, Jamesa Gunna. Nawet po tej produkcji trudno jest wyobrazić sobie DCEU bez Margot Robbie w roli Harley. Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie tracić nadziei.

Sequel do Ptaków Nocy nie powstanie w najbliższej przyszłości.

Fot. materiały prasowe

Opis Ptaków Nocy: Czy słyszeliście kiedykolwiek o glinie, piosenkarce, psycholce i księżniczce mafii? Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) jest pokręconą historią opowiedzianą przez samą Harley w swoim niepowtarzalnym stylu. Gdy najnikczemniejszy narcystyczny czarny charakter Gotham, Roman Sionis i jego prawa ręka Zsasz obierają na cel młodą dziewczynę o imieniu Cass, wywracając do góry nogami całe miasto, splątują się ścieżki Harley, Huntress, Black Canary i Renee Montoyi. Nieprawdopodobna czwórka nie ma innego wyboru od połączenia sił, by pokonać Romana.

Za film odpowiada reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W obsadzie znajdują się Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask).

Film Harley Quinn: Ptaki Nocy trafił do kin 7 lutego 2020 roku.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?