disney+
disney+

Sentymentalny powrót do Violetty. TINI: Z miłości do muzyki od dziś w Disney+!

Już od dziś na platformie Disney+ fani Martiny „Tini” Stoessel, znanej na całym świecie z roli Violetty, mogą oglądać specjalnie przygotowany program z udziałem gwiazdy „TINI: Z miłości do muzyki” . Wraz z serialowymi koleżankami i kolegami, ale także gośćmi specjalnymi gwiazdy zapewnią kameralne, wyjątkowe i niezapomniane muzyczne show.

Wszystkie sezony pochodzącego z Ameryki Łacińskiej serialu Violetta, a także inne produkcje z udziałem Martiny „Tini” Stoessel (m.in. koncert i film) są dostępne w Disney+.

W tym roku mija 10 lat od premiery kultowego serialu Violetta. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów specjalny program, aby móc świętować z nimi, ale także z obsadą produkcji, tę ważną datę. Na scenie razem z Tini widzowie zobaczą między innymi znanych z serialu Jorge’a Blanco, Candelarie Molfese czy Mercedes Lambre. Wspólnie zaśpiewają oni nowe wersje aż pięciu piosenek znanych z Violetty.

disney+

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Niedługo po premierze pierwszego odcinka serialu Violetta na kanale Disney Channel w maju 2012 roku stał się on jedną z najpopularniejszych produkcji w tamtym czasie. Serial był emitowany na kanale Disney Channel m.in. w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, docierając do prawie 140 krajów w 15 wersjach językowych. O ogromnej popularności Violetty w Polsce świadczy fakt, że bilety na jej koncert rozeszły się w ciągu godziny.

Specjalny program TINI: Z miłości do muzyki można już oglądać w Disney+. A ci, którzy jeszcze nie widzieli wszystkich odcinków serialu Violetta czy pozostałych produkcji z udziałem piosenkarki, znajdą na platformie kompletne sezony.

Zobacz również: Znamy Zwycięzców E! People’s Choice Awards 2022


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?