Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – znajdź w sobie bohatera! Finalny zwiastun animacji!

Wytwórnie Illumination Entertainment i Universal Pictures opublikowały w końcu oficjalny zwiastun drugiej odsłony animowanego hitu zatytułowanego Sekretne życie zwierzaków domowych!

Wszyscy dobrze znamy studio Illumination, czyż nie? Słynie ono z braku szacunku do zbyt poważnych ludzi oraz przewrotnego humoru. Ich nowa produkcja eksploruje emocjonalne życie naszych kochanych pupilków. Ukazuje też głęboką więź zwierząt domowych ze swoimi właścicielami, jak również odpowiada na dręczące nas od stuleci pytanie. Mianowice: co robią nasze kochane pupilki, gdy nie ma nas w domu?

Terrier Max (Patton Oswalt) próbuje sobie poradzić z kilkoma poważnymi zmianami w jego życiu. Właścicielka czworonoga (Ellie Kemper) niedawno wyszła za mąż i doczekała się malutkiego bobasa, Liama. Max jest tak mocno poddenerwowany samym faktem opieki nad dzidziusiem, że nabywa nowy tik nerwowy. Pewnego dnia, na rodzinnej wycieczce, Max i Duke (Eric Stonestreet) napotykają nietolerancyjne krowy, wrogie lisy i przerażającego indyka… Niestety powyższe doświadczenia tylko pogarszają stan zdrowotny wspomnianego pieska. Szczęśliwie bohater wpada pod skrzydła Roostera (Harrison Ford), który namawia czworonoga do stawienia czoła własnym lękom, a co za tym idzie, zaprzestania przejmowania się każdą, nawet najmniejszą rzeczą, odnalezienia w sobie prawdziwego samca alfy i dania Liamowi nieco więcej swobody.

W międzyczasie, gdy nie ma jej właścicielki, dzielny szpic miniaturowy Gidget (Jenny Slate) stara się uratować ulubioną zabawkę Maxa z pełnego kotów apartamentu. Z pomocą odważnej psinie przychodzi Chloe (Lake Bell), która właśnie odkryła radość płynącą z kocimiętki.

Z kolei szalony, lecz słodki królik Snowball (Kevin Hart) zaczyna ulegać iluzji, iż jest prawdziwym superbohaterem… A to wszystko wina jego właścicielki, Moly. Dziewczynka postanowiła ubierać swojego zwierzaczka we wdzianka znanych herosów. Jednakże, kiedy do króliczka wpada po pomoc nieustraszona Daisy (Tiffany Haddish), ten zostanie zmuszony do obudzenia w sobie prawdziwego bohatera, którego na razie jedynie udaje.

Czy Max, Snowball, Gidget i reszta gangu znajdą w sobie siłę oraz odwagę, by stawić czoła swoim największym lękom?

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – każdy bohater ma swoją ciemną stronę! Nowy, symboliczny plakat!

W kontynuacji ponownie użyczają swojego głosu następujące gwiazdy: Kevin Hart, Eric Stonestreet, Jenny Slate, Ellie Kemper, Lake Bell, Hannibal Buress, Bobby Moynihan i Dana Carvey. Nowymi nabytkami są z kolei: Harrison Ford, Patton Oswalt, Tiffany Haddish, Nick Kroll oraz Pete Holmes.

Film Sekretne życie zwierzaków domowych 2 jest bezpośrednią  kontynuacją wydarzeń opowiedzianych w pierwowzorze, który został wydany w 2016 roku. Scenariuszem omawianego obrazu zajął się Brian Lynch, a reżyserią Chris Renaud, czyli autorzy pierwszej odsłony powstającej serii.

Animacja pt. Sekretne życie zwierzaków domowych 2 trafi na ekrany polskich kin już 28 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Illumination Entertainment i Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?