Sekretne życie zwierzaków domowych
Sekretne życie zwierzaków domowych

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – Chloe powraca w zwiastunie kontynuacji animacji!

Wytwórnie Illumination Entertainment i Universal Pictures opublikowały drugi zwiastun filmu zatytułowanego Sekretne życie zwierzaków domowych 2, który zawiera fragmenty z apatyczną kotką pręgowaną Chloe. W oryginalnej obsadzie głosowej odpowiedzialna za jej dubbing jest Lake Bell. A więc Chloe próbuje przeróżnych, złośliwych sposobów na obudzenie swoich właścicieli, jak również zaczyna zachowywać się nieco zabawnie z powodu pewnej kocimiętki. Sprawdźcie koniecznie poniższe wideo!

Zobacz również: The Intruder – Dennis Quaid niezrównoważonym sprzedawcą w zwiastunie filmu!

W kontynuacji na pewno ponownie podłożą głosy następujące gwiazdy: Kevin Hart, Eric Stonestreet, Jenny Slate, Ellie Kemper, Lake Bell, Hannibal Buress, Bobby Moynihan i Dana Carvey. Nowymi nabytkami są z kolei: Harrison Ford, Patton Oswalt, Tiffany Haddish, Nick Kroll i Pete Holmes.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 kontynuuje przygodę przedstawioną w wydanym w 2016 roku pierwowzorze. Zatem widzowie ponownie zobaczą, co nasze kochane pupilki wyprawiają w domu, gdy tylko zamkniemy za sobą drzwi. Scenariuszem omawianego obrazu zajął się Brian Lynch, a reżyserią Chris Renaud, czyli autorzy pierwowzoru.

Animacja pt. Sekretne życie zwierzaków domowych 2 trafi na ekrany amerykańskich kin już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Illumination Entertainment i Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?