ostr fabijański psy 3 w imię zasad
ostr fabijański psy 3 w imię zasad

Sebastian Fabijański i O.S.T.R. w singlu promującym Psy 3. W imię zasad

Dziś na platformach streamingowych premiera singla promującego film Psy 3. W imię zasad.  Z tej okazji doszło do elektryzującej kolaboracji. Największy polski raper O.S.T.R. oraz grający jedną z ról w filmie i jednocześnie debiutujący na polskim rynku muzycznym aktor Sebastian Fabijański, stworzyli wyjątkowy utwór Psy. W imię zasad. Planowany jest również teledysk do piosenki.

Dla rapera i czterokrotnego laureata Fryderyka Psy to jeden z najważniejszych filmów w życiu, więc bez problemu zgodził się nagrać utwór promujący najnowszą część. Jak wspomina sam O.S.T.R.:

„Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. „Psy” to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie „Psów” mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz.”

Zobacz również: “W mroku i bólu czuję się lepiej niż w lekkości”– wywiad z Sebastianem Fabijańskim

ostr fabijański singiel psy w imię zasad

fot. materiały praoswe

Dla Sebastiana Fabijańskiego współpraca z O.S.T.R. to debiut na rynku muzycznym.

„To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu – bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał.”

Sebastian Fabijański swoją pasję do hip-hopu odkrył zanim poplątana ścieżka życia rzuciła go w tryby szkoły filmowej. Szybka kariera na srebrnym ekranie odsunęła muzykę na dalszy plan, ale za sprawą znajomości z O.S.T.R. przed artystą otwierają się nowe perspektywy. Singiel Psy. W imię zasad to oficjalnie początek dyskografii Sebastiana Fabijańskiego, który zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku.

Wyczekiwana przez fanów nowa odsłona kultowych Psów Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin już 17 stycznia 2020 roku.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?