Searching otrzyma sequel! Oto pierwszy zwiastun filmu Missing
Searching otrzyma sequel! Oto pierwszy zwiastun filmu Missing

Searching otrzyma sequel! Oto pierwszy zwiastun filmu Missing

Trzymający w napięciu thriller pt. Searching skupił się na historii zdesperowanego ojca, który poświęca się, aby odnaleźć zaginioną córkę. Kilka lat temu dowiedzieliśmy się, że powstaje sequel, a już dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź!

Role zostały odwrócone! Missing skupi się na pomysłowym poszukiwaniu w świecie internetu i social mediów, ale tym razem to nie rodzic będzie poszukiwał dziecka. W rolę zaniepokojonej córki wcieli się Storm Redi (Euforia, Legion samobójców: The Suicide Squad), a zaginioną matkę zagra Nia Long (Agent XXL, Bajr z Bel-Air). Głównym podejrzanym staje się nowy chłopak matki (Ken Leung), z którym wyruszyła na “bajeczną” podróż do Kolumbii. Młoda kobieta nie zdaje się tylko i wyłącznie na pomoc policji. Sama postanawia rozpocząć śledztwo. Z czasem odkrywa ona jednak mroczne sekrety ukochanej mamy. Missing jest oficjalnym sequel Searching, ale wygląda na to, że fabuła nie powróci do postaci Davida Kima.

Searching otrzyma sequel! Oto pierwszy zwiastun filmu Missing

Kadr z zapowiedzi filmu Missing, Sony Pictures

Zobacz również: Menu z Anya Taylor-Joy niespodziewanym hitem! Zaskakujące oceny na Rotten Tomatoes

Opis pierwszej części: Po zaginięciu szesnastoletniej córki Davida Kima (John Cho), lokalna policja otwiera śledztwo. Po 37 godzinach, bez jakiegokolwiek tropu, David decyduje sam sprawdzić miejsce, w którym nikt nie szukał śladów jego córki – jej laptop. W supernowoczesnym thrillerze śledzimy internetowe ścieżki kontaktów dziewczyny żyjącej w świecie komunikatorów i sieci. Teraz David musi odnaleźć się w tym świecie, zanim jego córka zniknie na zawsze…

Sequel filmu Searching zawita do amerykańskich kin 20 stycznia 2023 roku. Na ten moment nie wiemy, kiedy produkcja trafi do polskich kin.

Missing – zwiastun sequela Searching


Źródło: IGN, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kolaż – fot. Sony Pictures

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?