Sean Astin w serialu Stranger Things
Sean Astin w serialu Stranger Things

Sean Astin w dramacie kolarskim wraz z inną gwiazdą Stranger Things!

Gwiazda trylogii Władcy Pierścieni, Sean Astin zagra jedną z głównych ról dramatu kolarskiego pt. Hard Miles. Aktorowi towarzyszyć będzie Matthew Modine, z którym zagrał w serialu Stranger Things!

Mimo iż zarówno Sean Astin, jak i Matthew Modine zagrali w Stranger Things, ich postacie nie miały okazji spotkać się na ekranie. W obsadzie Hard Miles znaleźli się także:  Cynthia Kaye McWilliams (Bosch), Leslie David Baker (Biuro), Jahking Guillory (On My Block), Jackson Kelly (Ultra Violet & Black Scorpion), Damien Diaz (Runaways) oraz Zachary T. Robbins (Bloodline). Film wyreżyseruje R.J. Daniel Hanna na podstawie scenariusza Christiana Sandera.

Stranger Things

fot. kadr z serialu Stranger Things

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Hard Miles opierać się będzie na prawdziwej historii drużyny kolarskiej z Ridge View Academy w Kolorado. Zespół od lat daje zagrożonej młodzieży drugą szansę poprzez akademicki rygor, ukierunkowane leczenie, sporty wyczynowe, a także przywództwo. Matthew Modine wystąpi w roli Grega Townsenda, który kierował zespołem Ridge View przez ostatnie 30 lat. Sean Astin zagra życzliwego mechanika lokalnego sklepu rowerowego, Speedy’ego, którego szefową jest Haddie (Cynthia Kaye McWilliams). Leslie David Baker wcieli się w dyrektora obiektu Skip Bowman, zaś Guillory, Kelly, Diaz i Robbins będą członkami zespołu kolarskiego.

Zobacz również: Thor: Miłość i grom tak nisko jak Mroczny świat?! Blisko zgniłego pomidora na Rotten Tomatoes


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Stranger Things

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?