black adam dwayne johnson
black adam dwayne johnson

Scena po napisach filmu Black Adam mogła się rozegrać zupełnie inaczej! [SPOILER]

Premierowy weekend filmu Black Adam już za nami! Powoli możemy wkraczać w analizowanie finalnego produktu i spekulowanie tego co nadejdzie w przyszłości DCEU. Dzisiaj zajmiemy się elektryzującą sceną po napisach, która wywołała niesamowite reakcje na całym świecie.

Henry Cavill oficjalnie przywdział kostium Supermana i powrócił do DCEU! Fani DC czekali na ten moment od katastrofalnej produkcji pt. Liga Sprawiedliwości, a od tego czasu minęło już około 5 lat. W międzyczasie otrzymaliśmy nawiązania do Kal-Ela, czy też jego występy beztwarzowe gościnne występy. Postać ta pojawiła się w scenie po napisach filmu Shazam!, a w finale Peacemakera stanął u boku Wonder Woman, Flasha oraz Aquamana. Fani nie jednak nigdy nie byli zadowoleni z tych scen, ale teraz mamy się już czym cieszyć. Superman (tym razem z twarzą Cavilla) i Black Adam stanęli naprzeciwko siebie… a mogło być zupełnie inaczej.

Kolejne cameo Supermana bez Cavilla

Warner Bros. początkowo nie planował powrotu Henry’ego Cavilla do roli Supermana, ale po pociągnięciu odpowiednich sznurków przez Dwayne’a Johnsonsa i odejściu Waltera Hamady, udało się załatwić angaż aktora. Nie oznacza to jednak, że Superman miał nie pojawić się w danej scenie po napisach. Według portalu The Hollywood Reporter, producenci WB. chcieli ukazać tę postać, ale tak jak w Shazamie! widzowie nie widzieliby twarzy aktora, ale sam symbol. Ścieżka Johna Williamsa pozostałaby w produkcji. Całe szczęście nie doszło do tego, a Cavill nakręcił scenę we wrześniu – tylko miesiąc przed premierą.

Henry Cavill pojawi się na SDCC 2022, aby ogłosić Człowieka ze stali 2?!

Fot. Warner Bros.

Opis filmu Black Adam

Słynny superzłoczyńca DC po raz pierwszy w historii otrzyma aktorski film! Produkcja z DC Extended Universe opowie początki komiksowego przeciwnika Shazama, ale nastąpią małe zmiany. Zostanie on przedstawiony jak antybohater, który po 5000 lat bycia uwięzionym, zostaje uwolniony do współczesnego świata. Adam – jak to przystało na antybohatera – wymierzy sprawiedliwość na swój zabójczy i destrukcyjny sposób. Na jego drodze staną jednak prawdziwi bohaterowie zwani Justice Society of America. W skład tej drużyny wchodzą: Hawkman (Aldis Hodge), Doktor Fate (Pierce Brosnan), Cyclone (Quintessa Swindell) oraz Atom Smasher (Noah Centineo).

Film trafił do kin 21 października 2022 roku.

Zobacz również: Black Adam zdecydowanie zadowala widzów! Mocne oceny od fanów

Black Adam otrzymał pierwszy zwiastun! Dwayne Johnson jako potężny antybohater

Kadr z zapowiedzi filmu Black Adam


Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Black Adam

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?