Czarna Wdowa w Avengers / Scarlett Johansson 4 / Scarlett Johansson
Czarna Wdowa w Avengers / Scarlett Johansson 4 / Scarlett Johansson

Scarlett Johansson odnosi się do plotek głoszących o jej powrocie “to byłby cud”

Od jakiegoś czasu głośno jest o tym, że Scarlett Johansson i Robert Downey Jr. mieliby powrócić do swoich ról w MCU. Żeńska połowa zabrała głos w tej sprawie.

Marvel Studios nie radzą sobie ostatnio dobrze. Próbowali nawet przywrócić oryginalną szóstkę Avengersów, by poprawić stan studia. Głośno mówiło się o powrocie Scarlett Johansson i Roberta Downeya Jr. Aktorka zabrała głos w tej sprawie.

To byłby cud

Scarlett Johansson, która od Iron Mana 2 wcielała się w postać Czarnej Wdowy, w programie The Today Show odpowiedziała na plotki, które pojawił się wokół niej. Mowa oczywiście o rzekomym powrocie do roli Nataszy.

Śmierć Nataszy była śmiercią ostateczną. To byłby prawdziwy cud Marvela. To byłby cud. […] Wrócę chyba jako wampir albo zombie (śmiech).

czarna wdowa natasha romanoff scarlett johansson marvel

fot. kadr z filmu Czarna Wdowa

Zobacz również: Marvel to kino niskobudżetowe? Ich najnowszy film to tragedia! Powodem jest Disney+?

Ostatni film Marvel Studios ze Scarlett Johansson:

Czarna Wdowa to 24. film należący do Kinowego Uniwersum Marvela oraz jedna z produkcji zrealizowanych w ramach tzw. IV Fazy MCU. Film rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Opowie historię Natashy Romanoff, która z jednej strony ścigana jest przez amerykański rząd, a z drugiej strony musi stanąć w szranki ze złoczyńcą znanym jako Taskmaster.

Za reżyserię komiksowej superprodukcji wchodzącej w skład MCU odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson. Obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Czarnej Wdowie wystąpi również Ray Winstone, William Hurt.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Może niech dadzą dobre pomysły silnych inteligentnych mężczyzn po przejściach typu Punisher, Blade, Wolverine, Cable, Bishop, Question, GA, Batwing, Vigilante … do filmowego multi uniwersum Marvela, DC, Predatorów, Obcych, Mala’kaks … którzy też są w Marvel Predator vs Wolverine. A nie głupie gnioty gdzie z mężczyzn robi się idiotów w ilości hurtowej zwłaszcza że fanami komiksów, Predatorów, Obcych są w większości mężczyźni. No ale zobowiązania 666 w logo Disney … wiadomo o co chodzi 🙂

Kemyt pisze:

*multiwersum

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?