Samuel L. Jackson powróci do roli Mace'a Windu?!
Samuel L. Jackson powróci do roli Mace'a Windu?!

Samuel L. Jackson powróci do roli Mace’a Windu?!

Fani Gwiezdnych Wojen niedługo ujrzą dwa wysoce oczekiwane powroty znanych postaci. W serialu Obi-Wan Kenobi pojawi się tytułowy Mistrz Jedi oraz jego dawny padawan – Anakin Skywalker. Możliwe jednak, że takich powrotów będzie więcej, a jeden z nich stał się tematem rozmów w Lucasfilm…

Mace Windu – według wielu fanów uniwersum Star Wars – przeżył wydarzenia z filmu Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów. Do grona tych fanów należy, nikt inny, jak odtwórca tej roli – Samuel L. Jackson. Wiele razy w przeszłości słyszeliśmy o tym, że aktor bardzo chętnie przywdziałby szaty Jedi i wziął do ręki swój fioletowy miecz świetlny. Dzisiaj wcale nie jest inaczej, ale wygląda na to, że temat ten dotarł już do samej Bryce Dallas Howard, która w dużym stopniu zajmuje się prowadzeniem uniwersum Star Wars. Aktor w wywiadzie z Joshem Horowitzem, miał to do powiedzenia:

Istnieje wiele historii w Gwiezdnych Wojnach, gdzie ludzie powracali z tylko jedną ręką… [Bryce D. Howard] reżyseruje odcinki Mandalorianina, więc powiedziałem “Myślisz, że mogłabyś mnie tam dorzucić? Lubisz mnie, prawda? Wpuść mnie z powrotem. Wpuść mnie, trenerze.”

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina🏆

Patrząc na to, jak prowadzone jest uniwersum Star Wars, myślę, że ponowne pojawienie się Mace’a Windu jest bardzo prawdopodobne. Od dłuższego czasu cały hype produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen budowany jest właśnie na takich powrotach. Widzieliśmy już nieszczęsne przywrócenie do życia Palpatine’a, powrót Luke’a Skywalkera, Ahsoki Tano, Boby Fett, a już niedługo premiera Obi-Wana Kenobiego, co oznacza więcej powrotów. Oby tylko fan-service, nie stał się priorytetem Lucasfilm…

Mace Windu

Kadr z filmu Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów

Zobacz również: Secret Invasion – Samuel L. Jackson na planie serialu!

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty (Grogu), na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudniaPremiera 3. sezonu nie jest znana. 


Źródło: Josh Horowitz, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: spdrmnkyxxiii

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?