Samarytanin
Samarytanin

Samarytanin – zwiastun nowej produkcji platformy Netflix!

W zwiastunie nowego filmu platformy Netflix pt. Samarytanin Tiya Sircar odgrywa reporterkę, która regularnie naraża się na niebezpieczeństwo, w celu napisania jak najlepszych artykułów. W końcu bohaterka dostaje w swoje ręce niecodzienną historię… Dzięki niej ograniczy swój wrodzony cynizm raz na zawsze. Zainteresowani? Tak więc serdecznie zapraszam do oglądania udostępnionego zwiastuna.

Kiedy tajemniczy samarytanin zostawia 100000 dolarów w gotówce na pozornie jedynie przypadkowych schodach do domu, nowojorska reporterka Kate Bradley (Sircar) natychmiast wyrusza jego śladem. Pragnie poznać tożsamość dobroczyńcy, co wywraca jej uporządkowane dotychczas życie do góry nogami.

Zobacz również: John Wick: Parabellum – zobacz kulisy kręcenia sceny motocyklowej w nowym materiale zza kulis!

Samarytanina wyreżyserowała Kate Melville na podstawie scenariusza autorstwa Teena Booth i Dete Meserve. Produkcja zaliczy swoją premierę na platformie Netlix już 16 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?