Sam Raimi i Tobey Maguire
Sam Raimi i Tobey Maguire

Sam Raimi i Tobey Maguire będą ponownie współpracowali przy Spider-Manie 4?!

Sony Pictures chce ponownie połączyć reżysera Sama Raimiego z Tobey Maguire’m! Jak donosi raport Giant Freakin Robot, SONY planuje wykonać taki ruch w kolejnej części Spider-Mana!

W filmie Spider-Man: No Way Home zapewne pojawi się Tobey Maguire, a Sam Raimi zasiada na krześle reżysera filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness. Najnowszy raport jest potencjalną bombą, która może zmienić całą przyszłość Spider-Verse. Nie jest pewne, czy rozmowy już się rozpoczęły, ale według źródła, plan jest taki, że ​​Raimi powróci, aby wyreżyserować film, w którym wystąpi Maguire, jako jedna z głównych postaci Spider-Mana 4!

Jak obecność dorosłego Spider-Mana wpłynęłaby na przyszłość planów Marvel Studios i Sony, jest również niejasna, ale może to być grunt pod Pajęczaka granego przez Hollanda w MCU i Maguire’a grającego w SUMC, potencjalnie przygotowujących się do starcia z Venomem (Tom Hardy) czy Morbiusem (Jared Leto). Brzmi to naprawdę ciekawie, jednak to jak na razie tylko potencjalne plotki.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?