chris evans / ryan gosling
chris evans / ryan gosling

Ryan Gosling i Chris Evans zagrają w nowym thrillerze braci Russo

Netflix angażuje kolejnych znanych twórców i aktorów do swoich filmów. The Gray Man wyreżyserują bracia Russo, a na planie pojawią się Ryan Gosling i Chris Evans.

The Gray Man będzie thrillerem szpiegowskim na podstawie powieści Marka Greaneya o tym samym tytule. Reżyserią zajmą się bracia Russo, których wszyscy znamy z wielu filmów Marvela. W głównych rolach zobaczymy Ryana Goslinga i Chrisa Evansa. Wszystko to zapowiada film aspirujący do kinowego poziomu. To samo zdaje się mówić budżet przeznaczony na produkcję. Twórcy będą mieli do dyspozycji aż 200 milionów dolarów. Wielkie ambicje potwierdzają również słowa Joe Russo.

Cel to możliwość bycia konkurencyjnym względem produkcji kinowych, a możliwość zrobienia tego razem z Goslingiem i Evansem jest spełnieniem marzeń. Zamierzamy stworzyć nową franczyzę i zbudować całe uniwersum z Ryanem w jego centrum. Na razie jednak wszyscy zaangażowaliśmy się w pierwszy film, ponieważ musi być rewelacyjny, by mógł nas doprowadzić do drugiego.

Fot. Disney

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier z kolejnym przesunięciem

Fabuła The Gray Man skupi się na losach Courta Gentry (Gosling), byłego zabójcy i agenta CIA. W wyniku pewnych wydarzeń zostaje on wzięty na celownik przez swoich byłych pracodawców. Aby dorwać Courta, agencja wysyła w teren Lloyda Hansena (Evans). Pościg za zbiegiem zaprowadzi go w wiele miejsc rozsianych po całym świecie. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w styczniu 2021 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: glamour.com

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?