russel crowe thor marvel
russel crowe thor marvel

Russell Crowe o swojej przyszłości w Marvelu

Russell Crowe wypowiedział się ostatnio na temat swojej przyszłości w uniwersum Marvela. Co więcej, nie tylko w MCU, a też w świecie Sony.

Jak dobrze wiemy – Russell Crowe zadebiutował w świecie Marvela, gdy do kin trafił film Thor: Miłość i grom, zagrał tam Zeusa. Nie był to jedynie przelotny romans z Marvelem, gdyż sam aktor przyznaje, że zobaczymy go jeszcze w produkcjach tego studia.

Co z przyszłością gwiazdy?

Rozmawiając z Joshem Horowitzem w podcaście Happy, Sad, Confused, Russell Crowe wyjawił swoją przyszłość związaną z uniwersum Marvela. Aktor pojawi się w filmie Kraven Łowca i przyznał, że bardzo dobrze bawił się na planie, do tego stopnia, że zaprzyjaźnił się z reżyserem. Wiemy też, że Amerykanin zagra jakiegoś Rosjanina i przyznał, że było to wielkim wyzwaniem naśladować wschodnio-europejski akcent. Dodatkowo zdradził też, że jego postać jest dość znacząca dla filmu.

Patrząc na film Thor: Miłość i grom – możemy się domyślać, że Crowe powróci jako Zeus. Jednak nie mamy potwierdzenia, że gwiazda Gladiatora powróci do tej roli, gdyż sam przyznał, że nikt z nim niczego jeszcze nie ustalał.

Russell Crowe kraven łowca

Kraven Łowca z Marvel Comics

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 3 z nowymi fotkami. Tak wygląda Will Poulter oraz powrót Elizabeth Debicki

W głównego (anty)bohatera filmu wcieli się Aaron Taylor-Johnson, który grał już w produkcjach Marvela. Mowa konkretnie o filmie Avengers: Czas Ultrona, podczas którego wcielił się w postać Pietro Maximoffa. Dodatkowo w produkcji zobaczymy Russela Crowe’a w nieznanej nam na ten moment roli oraz Freda Hechingera jako Kameleona. Na stołku reżyserskim zasiądzie J.C. Chandor (Potrójna granica, Wszystko stracone), a za scenariusz odpowiedzialni będą Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk.

Film o Kravenie Łowcy trafi do kin 6 października 2023 roku.


Źródło: thedirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?