Kadr z filmu The Meg
Kadr z filmu The Meg

Ruby Rose obiektem społecznościowej nagonki po castingu na Batwoman!

Ruby Rose skasowała swoje konto na portalu społecznościowym Twitter.com, jak również zablokowała możliwość dodawania komentarzy na własnym Instagramie po ogromnej fali niechęci i złośliwości skierowanej pod jej adresem, gdy aktorka zdecydowała się obwieścić światu angaż do serialu Batwoman.

Przykra sprawa. Aktorka bowiem wyraziła swoją ekscytację możliwością odegrania tak kultowej bohaterki z kart komiksów DC. Niemniej wielu ludzi nie poparło tej decyzji producentów i wzięło się za ostrą krytykę Ruby Rose. Niektórzy posunęli się nawet do kwestionowania orientacji seksualnej rzeczonej pani, sugerując, że nie może ona zagrać Batwoman, ponieważ nie jest lesbijką. Tymczasem Rose w wieku dwunastu lat ujawniła się ze swoją homoseksualnością.

Kadr z filmu xXx: Reaktywacja

Fot.: George Kraychyk; Paramount Pictures; Revolution Studios

Zobacz również: Jack Ryan – nowy materiał zza kulis nadchodzącego wielkimi krokami serialu!

Ostatni Tweet aktorki wyglądał następująco:

Skąd w ogóle wzięło się stwierdzenie: Ruby nie jest lesbijką, a więc nie może zagrać Batwoman?

Spytała aktorka, po czym kontynuowania:

Ujawniłam się, mając 12 lat? I przez ostatnie 5 ciągle borykałam się z komentarzami typu: Ona jest zbyt gejowska… Jak teraz możecie to nagle zupełnie odwrócić. Ja się nie zmieniłam.

Toksyczna atmosfera na portalach społecznościowych dała się już we znaki wielu gwiazdom. Miejmy nadzieję, że widzowie pójdą po rozum do głowy i przestaną zachowywać się jak niedojrzałe dzieci. Bowiem zaistniały trend jest naprawdę niepokojący.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Kirsty Griffin; Warner Bros. Entertainment Inc.; RatPac-Dune Entertainment LLC

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?