Kadr z filmu Johnny English: Nokaut
Kadr z filmu Johnny English: Nokaut

Rowan Atkinson wybiera sobie nowy wózek w klipie promującym film pt. Johnny English: Nokaut!

Tego bohatera nigdy za wiele. Otóż charakterystyczny Johhny English powrócił, by wybrać sobie nowy samochód do kolejnej akcji. Jaki był jego wybór? Dowiedźcie się, oglądając poniższy fragment filmu zatytułowanego Johnny English: Nokaut! Udacie się do kina na kolejną część serii parodiującej przygody agenta 007? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz również: Bohemian Rhapsody – fragmenty tekstów z kultowych utworów zespołu na nowych plakatach!

Opis dystrybutora (kino): Johnny English powraca! Nowa przygoda zaczyna się w momencie, w którym olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi” metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.

Kontynuację wyreżyserował David Kerr na podstawie scenariusza spod pióra Williama Daviesa. W obsadzie znajdują się następujące gwiazdy: Rowan Atkinson, Ben Miller, Olga Kurylenko, Emma Thompson i Jake Lacy.

Johnny English: Nokaut pojawi się w polskich kinach już 21 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Studios

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?