Ron Usterka
Ron Usterka

Ron Usterka – zwiastun animacji o robo-przyjacielu!

20th Century Fox podzieliło się ze światem zwiastunem swojej najnowszej animacji. W głównych rolach głosy podkładać będą Zach Galifianakis oraz Jack Dylan Grazer. Ron Usterka opowie historię robocika, który nie działa jak potrzeba. Szykuje się naprawdę pomysłowa bajka.

Coraz ciężej pokazać światu oryginalne pomysły. Duże pole do popisu mają tutaj animacje, w których łatwiej jest zaprezentować pomysły twórców. Filmy animowane są w stanie trafić do każdego widza. Wytwórnia 20th Century Fox wpadła na kolejny świeży pomysł. Na YouTube wjechał zwiastun Ron Usterka. Sprawdźcie sami:

Zobacz również: Shazam! Fury of the Gods – nowe zdjęcia z planu superherosa w nowym kostiumie

A tak brzmi oficjalny opis filmu: Ron Usterka wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie niezręcznego gimnazjalisty i Rona, jego nowego chodzącego, mówiącego, połączonego cyfrowo urządzenia, które ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot pogodzą się ze wspaniałym bałaganem prawdziwej przyjaźni.

Ron Usterka

kadr z filmu Ron Usterka

Zobacz również: Spidey And His Amazing Friends – pierwsze spojrzenie na serial animowany Disneya!

Szykuje się na to, że dostaniemy kolejną super historię o przyjaźni i odnajdywaniu siebie. Miejmy nadzieję, że Ron Usterka okaże się hitem i szybko dostaniemy kontynuację.

W roli Rona usłyszymy Zacha Galifianakisa (Kac Vegas), zaś w roli Barneya usłyszymy Gacka Dylana Grazera (Shazam!). Dodatkowo w filmie głosy podkładać będą: Olivia Coleman (The Crown), Ed Helms (Kac Vegas), Justice Smith (Pokémon: Detektyw Pikachu) i Rob Delaney (Deadpool 2). Zaś na stołku reżyserskim zasiedli Sarah Smith (Artur ratuje Gwiazdkę) i Jean-Philippe Vine (Baranek Shaun). Produkcja zadebiutuje w kinach już w październiku 2021!


Źródło: Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu / YouTube / kadr z filmu

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?