Robin Williams
Robin Williams

Robin Williams: Come Inside My Mind – jest zwiastun dokumentu HBO

Robin Williams był wspaniałym aktorem oraz komikiem. Przez całe swoje życie przynosił uśmiech na usta ludzi. Tych w kinach, przed telewizorami, jak i oglądających jego występy sceniczne. 4 lata po jego śmierci stacja HBO wyprodukowała dokument o jego życiu i twórczości.

Robin Williams: Come Inside My Mind wg Deadline będzie miał swoją premierę 16. lipca na HBO. Trailer pokazuje nam urywki z występów aktora „na żywo” oraz rozmowy z komikami, którzy inspirowali się jego twórczością. Widzimy wspominającego Williamsa Billy’ego Crystala, ale nie zabraknąć ma również Whoopi Goldberg oraz Davida Lettermana.

Zobacz również: HBO zamówiło pierwszy spin-off Gry o Tron!

Oczywiście to tylko jedna strona medalu. Zobaczymy w dokumencie również tę smutną stronę Robina Williamsa. Jego wyznanie, że bał się porzucenia, jako dziecko oraz, że „wiele zależy od tego, jak radzisz sobie z życiem”.

Produkcja HBO będzie bez wątpienia obowiązkowa dla fanów Williamsa, jak i zagorzałych kinomanów. Mowa w końcu o laureacie Oscara za rolę w Buntowniku bez wyboru, jak i twórcy wspaniałych kreacji w Przebudzeniu, Stowarzyszeniu Umarłych Poetów czy też Fisher Kingu.

Robin Williams zmarł 11. sierpnia 2014 roku. Miał 63 lata.

Źródło: bustle.com / Ilustracja wprowadzenia: usatoday.com

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?