taksówkarz
taksówkarz

Robert De Niro powróci jako Taksówkarz! Tylko nie powróci tak jak wszyscy myślą

Robert De Niro powróci do jednej ze swoich najbardziej kultowych ról. Mowa o jego występie w filmie Taksówkarz. Aktor znów wypowie swoją kultową kwestię.

Taksówkarz powraca? Jak podaje The Sun, 80-letni aktor najwyraźniej powtórzy niezapomnianą kwestię Travias Bickle’a – You talkin’ to me? Nie będzie to jednak powrót do roli w formie filmu, a reklamie.

Uber to też taxi driver

Uber planuje zrobić nową kampanię reklamową, do której zatrudnił Roberta De Niro, który wnet 50 lat temu wypowiedział jedną ze swoich najsłynniejszych kwestii. Występ aktora spowodowany jest prawdopodobnie tym, że musi płacić aż 1 milion dolarów rocznie alimentów, dopóki Grace Hightower, jego druga żona, nie umrze.

taksówkarz robert de niro

fot. kadr z filmu Taksówkarz

Zobacz również: The Family Stallone, serial dokumentalny o jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood zobaczymy już w październiku!

Opis filmu:

Travis Bickle (Robert De Niro), weteran wojny wietnamskiej, pracuje jako taksówkarz na nocnej zmianie. Jeździ po Nowym Jorku. Na swojej drodze spotyka setki podejrzanych i niebezpiecznych ludzi. Przerażają go okrucieństwo i przemoc, które otaczają go z każdej strony. Pewnego dnia postanawia przestać być bierny. Poznaje młodziutką prostytutkę (Jodie Foster) i decyduje się jej pomóc. Chce uwolnić dziewczynę od prześladującego ją sutenera (Harvey Keitel).


Źródło: nypost.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Taksówkarz

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Dobry klimatyczny mogli zrobić kontynuacje jak z Terminator 2

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?