Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

#RestoreTheSnyderVerse znów zyskuje na popularności!

Hasztag #RestoreTheSnyderVerse znów zyskuje popularność na Twitterze. Wynika to po tym, jak HBO Max ogłosiło Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera globalnym fenomenem.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera powstała tak naprawdę dzięki fanom. To oni stworzyli ruch #releasethesnydercut, dzięki któremu powstał ten film. Teraz na popularności zdobywa #RestoreTheSnyderVerse, który ma kontynuować uniwersum DC w wizji Zacka Snydera.

Aby uczcić premierę HBO Max w Europie, Warner Bros. opublikował prezentację tej platformy. Podczas wspomnianej prezentacji określono Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera globalnym fenomenem. Właśnie to spowodowało, że ruch #RestoreTheSnyderVerse ponownie zdobył popularność na Twitterze. Wcześniej #RestoreTheSnyderVerse zyskało popularność, natomiast po czasie hasztag ucichł.

Poniżej przykłady Tweetów:

Zobacz również: Eternals – znamy oficjalny czas trwania filmu

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zadebiutowała 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO.  Autorem scenariusza filmu jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy stworzyli ją na podstawie komiksów DC Superman. Producentami filmu byli Charles Roven i Deborah Snyder. Rolę producentów wykonawczych pełnili Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: comicbookmovie.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?