Replicas
Replicas

Replicas – oto nowy zwiastun oraz plakat filmu, będącego powrotem Reevesa do sci-fi!

Wytwórnia Entertainment Studios opublikowała wczoraj oficjalny zwiastun oraz plakat filmu zatytułowanego Replicas, który jest powrotem Keanu Reevesa do gatunku science fiction. Zapraszam do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

Zobacz również: Aquaman – oto finałowy zwiastun hitu Jamesa Wana!

Po tym, jak w wypadku samochodowym zginęła cała jego rodzina, odważny biolog syntetyczny (Reeves) gotów jest zrobić dosłownie wszystko, aby ją odzyskać. W związku z tym popada w konflikt z kontrolowanym przez rząd laboratorium, przeznaczoną do zadań specjalnych grupą policyjną oraz prawami nauki.

W omawianym filmie występują również: Thomas Middleditch, Alice Eve, Emily Alyn Lind, John Ortiz i Emjay Anthony. Scenariusz do widowiska science fiction sporządził Chad St. John na podstawie historii wymyślonej przez Stephena Hamela, a reżyserią zajął się Jeffrey Nachmanoff.

Replicas

Fot.: Entertainment Studios

Film pt. Replicas pojawi się w amerykańskich kinach już 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Entertainment Studios

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?