Keanu Reeves
Keanu Reeves

Replicas – Keanu Reeves ponownie w filmie sci-fi. Nowy zwiastun

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu pt. Replicas. W roli głównej występuje Keanu Reeves. Na ekranie towarzyszyć mu będą m.in. Thomas Middleditch (Dolina Krzemowa) i Alice Eve (W ciemność. Star Trek). Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Destination Wedding – nowa scena z filmu z Keanu Reevesem i Winoną Ryder

Replicas opowiada historię naukowca Williama Fostera (Keanu Reeves), który traci swoją rodzinę w tragicznym wypadku samochodowym. Główny bohater zwróci się o pomoc do innego badacza Eda Whittle’a (Thomas Middleditch), by pomógł mu on wykorzystać najnowocześniejszą technologię umożliwiającą sklonowanie ciał i stworzenie replik. Okazuje się jednak, że będzie mógł przywrócić do życia jedynie trzech z czterech członków swojej rodziny.

Reeves wyprodukował omawianą produkcję wraz ze swoim partnerem, Stephenem Hamelem i odpowiedzialnym za serię Transformers Lorenzo di Bonaventurą. Scenariusz do obrazu napisał Chad St. John (Londyn w ogniu) na podstawie historii dostarczonej przez drugiego ze wspomnianych powyżej panów. Reżyserem widowiska został Jeffrey Nachmanoff (Pojutrze).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Studios

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?