Sharknado 6, USA 2018
Sharknado 6, USA 2018

Rekinado 6 – ogłoszono polski tytuł!

Seria Rekinado wyróżnia się nie tylko ekstrawagancją filmową, ale również wymyślnymi tytułami. Ujawniono właśnie, że Last Sharknado: It’s About Time w Polsce pojawi się pod tytułem Ostatnie Rekinado: Ząb Czasu! Polska premiera szóstej i zarazem ostatniej odsłony serii odbędzie się na kanale Sci Fi 20 sierpnia o 22:00, dzień po emisji w amerykańskiej telewizji.

Zapowiadane jako finałowa część sagi o latających drapieżnikach Ostatnie Rekinado: Ząb czasu przepełnione jest szaloną akcją. Po wydarzeniach z ostatniej części filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany Ziemia zostaje zniszczona, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu innych ocalałych. Teraz, w szóstym Rekinado, cofnie się w czasie do momentu, w którym to wszystko się zaczęło i przemierzy kolejne epoki, w których nie zabraknie dinozaurów, Arki Noego czy nazistów…

W finałowej bitwie wezmą udział Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander.

ostatnie rekinado ząb czasu

fot. scifi universal

Zobacz również: TOP 10: Arcydziwne horrory

Cykl filmów Rekinado to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat, który od 2013 roku przyciąga fanów i nie zawodzi fanów gatunku na całym świecie. Za film odpowiada wytwórnia The Asylum. Reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante. Film zasieje spustoszenie na kanałach SCI FI w ponad 100 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Premiera filmu Ostatnie Rekinado: Ząb czasurozpocznie tygodniowy cykl pt. Sezon na rekiny. Codziennie od 22:00 przez cały tydzień na koneserów najlepszych z najgorszych horrorów science-fiction czekać będą kultowe filmy o morskich potworach.

Źródło: scifiuniversal.pl / ilustracja wprowadzenia: SyFy

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?