Rebecca Ferguson
Rebecca Ferguson

Rebecca Ferguson potwierdza swój powrót w Mission: Impossible 7 jako Ilsa Faust

Niedawno otrzymaliśmy informacje o datach premiery kolejnych części kultowej serii, które będą tworzone w tym samym czasie. Tymczasem zgodnie z oczekiwaniami do Toma Cruise’a i reżysera Christophera McQuarriego dołączy Rebecca Ferguson.

Aktorka przyznała to w trakcie jednego z wywiadu, kiedy zapytano ją, czy publiczność ponownie zobaczy ją w kolejnym filmie z seriii Mission: Imposssible.

Zobacz również: Mission: Impossible – znamy daty premiery 7. i 8. części popularnej serii!

Mission: Impossible – Fallout główni bohaterowie serii stają na starcie wyścigu z nieubłaganie płynącym czasem, kiedy jedno z ich zadań kończy się kompletną porażką. Czy i tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą uratuje świat przed kolejnym zagrożeniem?

Nowa, niemożliwa misja zgotowana dla  przez wytwórnie Paramount Pictures i Skydance pozwoli widzom na ponownie spotkanie z charyzmatycznym agentem, Ethanem Huntem i jego całą, godną zaufania ekipą. Czekacie na powrót tych pewnych siebie śmiałków? Obecnie obsada filmu składa się z następujących osób: coraz starszy, lecz ciągle młody duchem Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Sean Harris i Alec Baldwin – w dobrze znanych sympatykom serii rolach, a także Angela Bassett, Vanessa Kirby i Henry Cavill, którzy są zupełnie nowymi twarzami w tej wieloletniej sadze. W Polsce premiera miała miejsce 10 sierpnia ubiegłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mission: Impossible – Fallout

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?