Raya and The Last Dragon - oficjalny zwiastun nowej animacji Disneya!
Raya and The Last Dragon - oficjalny zwiastun nowej animacji Disneya!

Raya i ostatni smok – nowy zwiastun animacji Disneya!

Tegoroczne Super Bowl znalazło także miejsce na zareklamowanie świetnie zapowiadającej się animacji od Disneya. I trzeba przyznać, że prezentuje się niesamowicie.

To pierwszy film Disney Animation Studios, który został zainspirowany Południowo-Wschodnią Azją. Za dubbing głównej bohaterki w oryginale odpowiada Kelly Marie Tran. Film opowiada historię tytułowej Rayi, czyli samotnej wojowniczki, która wyrusza w pełną przygód podróż. Wszystko po to, by wytropić legendarnego ostatniego smoka, odbudować świat Kumandry i zjednoczyć podzielony lud.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – nowy trailer i plakat promujący serial!

Reżyserami filmu Raya i ostatni smok są Don Hall i Carlos López Estrada. Disney opublikował właśnie zwiastun nadchodzącej produkcji:

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

to będzie naprawdę dobra animacja, wspaniały klimat, ładna oprawa graficzna i miejmy nadzieję fabuła, która nas nie zawiedzie

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?