Rams - Sam Neill zachęca do obejrzenia filmu
Rams - Sam Neill zachęca do obejrzenia filmu

Rams – Sam Neill zachęca do obejrzenia filmu

Sam Neill mieszka w Nowej Zelandii i chętnie dzieli się swoim codziennym życiem na Twitterze. Niedługo premiera filmu Rams, w którym wystąpił w jednej z dwóch głównych ról.

Rams powstał na podstawie islandzkiego filmu z 2015 roku o tym samym tytule, w reżyserii Grímura Hákonarsona. W rolach głównych występują Sam Neill (Park Jurajski) i Michael Caton (Zwierzak). Wcielają się w braci, hodowców owiec, którzy nieustannie ze sobą konkurują. Jednak pewnego dnia u najlepszego barana Catona zostaje zdiagnozowana śmiertelna choroba, która zagraża wszystkim owcom. Bracia muszą odłożyć kłótnie na bok, by ocalić swoje stada.

Australijski film wyreżyserował Jeremy Sims, a producentami są Janelle Landers i Aidana O’Bryana. Ekranizacja powstała na podstawie oryginalnego scenariusza Julesa Duncana. Sam Neill opublikował na Twitterze wpis, w którym informuje, że w końcu obejrzał film Rams, że jest on niezwykły i każdy też musi go zobaczyć.

Zobacz także: Peter Jackson zaprezentował fragmenty filmu dokumentalnego o Beatlesach

Tak prezentuje się zwiastun australijskiej produkcji:

Zobacz także: Sing 2 – data premiery, plakat i nowi członkowie obsady!

Rams zadebiutuje 5 lutego 2021 roku.


Źródło: collider.com, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Rams

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?