Rambo: Ostatnia Krew
Rambo: Ostatnia Krew

Rambo: Ostatnia Krew otrzymał nowy zwiastun!

Sylvester Stallone powraca do jednej ze swoich najbardziej znanych ról. Rambo jest starszy, bardziej doświadczony przez życie, a oprócz tego trapią go demony przeszłości. Nadal jest jednak piekielnie zabójczy.

Na kolejną część Rambo czekaliśmy 11 lat i w końcu się pojawiła. Weteran wojny w Wietnamie i człowiek, któremu żaden przeciwnik nie straszny znów zagości na srebrnym ekranie. Tym razem musi ocalić córkę swojej przyjaciółki, która została porwana przez bezwzględny kartel. Na początku nie będzie łatwo. W zwiastunie możemy zobaczyć, że tym razem John nie zacznie swojej akcji w najlepszy sposób. Ale, gdy ta przeniesie się na jego teren… Cóż, wtedy przyjdzie nam oglądać o wiele bardziej brutalną wersję Kevina samego w domu.

Zobacz również: Nowy James Bond z oficjalnym tytułem!

W filmie ponownie zobaczymy oczywiście Sylvestera Stallone’a w roli głównej. Aktorowi będą towarzyszyć między innymi Paz Vega oraz Sergio Peris-Mencheta, którego można było zauważyć w serialu Rodzina Borgiów. Oprócz tego studio na pewno przygotowało obfitą liczbę statystów, których jedyną rolą będzie padnięcie ofiarą Rambo. Za reżyserię odpowie z kolei Adrian Grunberg, który debiutował filmem Dorwać Gringo z Melem Gibsonem.

Ostatnią częścią serii o słynnym weteranie był film z 2008 roku nazwany po prostu John Rambo. Premierę kontynuacji znanego hitu ustalono na 20 września tego roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rzetelny pisze:

Nie jestem przekonany co do tej części, ponieważ nie czuję klimatu Rambo jednak czekałem na nią od premiery Rambo 4 jeżeli nic nie stanie mi na przeszkodzie to udam się na niego do kina. Nie rozumiem dlaczego od ukazania się pierwszego zwiastuna wszyscy piszą, że jest to brutalniejsza wersja “Kevina samego w domu”, dla tych którzy tak twierdzą odsyłam do pierwszej części Rambo pt. ” Pierwsza krew” tam John również zastawiał pułapki, tylko tyle, że nie w domu a w lesie.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?